reklam

Bugun...
İstanbul °C
05-03-2014 11:05:00 büyüt küçült
İNADINA CHP, İNADINA SOL !!!!

İNADINA CHP, İNADINA SOL !!!!

ÇEKMEKÖY İLÇE BAŞKANLIĞINCA YÜRÜTÜLEN 30 MART 2014 YEREL SEÇİMLERİ ADAY BELİRLEME YÖNTEMİ VE SONUÇLARI PARTİ KÜLTÜRÜMÜZE UYMAMAKLA BİRLİKTE PARTİ EMEKÇİLERİNİ TASFİYE ETMİŞ ,ÖRGÜT İRADESİNİ YOK SAYMIŞTIR.

İNADINA CHP, İNADINA SOL !!!!

CHP ÇEKMEKÖY İLÇE BAŞKANLIĞINCA YÜRÜTÜLEN 30 MART 2014 YEREL SEÇİMLERİ ADAY BELİRLEME YÖNTEMİ VE SONUÇLARI PARTİ KÜLTÜRÜMÜZE UYMAMAKLA BİRLİKTE  PARTİ EMEKÇİLERİNİ TASFİYE ETMİŞ ,ÖRGÜT  İRADESİNİ YOK SAYMIŞTIR.

GENEL MERKEZİMİZİN ALDIĞI KARAR DOĞRULTUSUNDA ÇEKMEKÖY İLÇEMİZ EĞİLİM YOKLAMASI YÖNTEMLERİNDEN MUAF TUTULMUŞ, ÇEKMEKÖYÜN KADERİ ADAY GÖSTERİLMEYECEK OLMASINA RAĞMEN TEK BAŞINA HÜSEYİN AVNİ SİPAHİ’NİN ELLERİNE BIRAKILARAK CHP KÜLTÜRÜNE TAMAMIYLA TERS DÜŞEN ANTİDEMOKRATİK BİR YÖNTEM İZLENMİŞTİR. SADECE MECLİS ÜYELİĞİ DEĞİL BELEDİYE BAŞKAN ADAYLIĞI KONUSUNDA DA AYNI YÖNTEM UYGULANMIŞTIR. 

MALUM GÜÇ ODAKLARININ BASKISI SONUCUNDA BELEDİYE BAŞKAN ADAYIMIZ PARTİMİZİN EN SON AÇIKLADIĞI ADAY OLMAKLA BİRLİKTE, DAHA ÖNCE SAĞ PARTİLERDE SİYASET YAPMIŞ, PARTİMİZE HİÇ BİR EMEĞİ GEÇMEMİŞ, PARTİ KÜLTÜRÜ VE HATTA PARTİLİLERLE UZAKTAN YAKINDAN İLGİSİ OLMAYAN, KİMSENİN DUYMADIĞI, TANIMADIĞI VE ADAYLIĞINDAN 10 GÜN ÖNCE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI OLARAK BAŞVURAN ANCAK KOLUNDAN TUTULUP CHP ÇEKMEKÖY’ÜN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLARAK KARŞIMIZA ÇIKARILAN BİR KİŞİDİR.

BU DURUM ÖRGÜT EMEKÇİLERİMİZDE RAHATSIZLIK UYANDIRIRKEN, 3 GÜN SONRASINDA AÇIKLANAN BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI İSE KANAYAN YARAYA TUZ BASMIŞTIR.  ÖRGÜTÜMÜZDE BÜYÜK HÜSRAN YARATAN ADAY LİSTESİNE HALKIN VE PARTİ EMEKÇİLERİNİN TEPKİSİ ÇIĞ GİBİ BÜYÜMÜŞ VE İSTİFALARI GÜNDEME GETİRMİŞTİR. YILLARCA BU PARTİYE  VARIYLA YOĞUYLA GÖNÜLDEN HİZMET VEREN ÖRGÜT EMEKÇİLERİ OLARAK BÖYLESİNE İÇLER ACISI BİR LİSTEYE RAZI OLMASI VE AYNI LİSTEDE SIRASI NE OLURSA OLSUN YER ALMASI MÜMKÜN DEĞİLDİR. BİZLER HER GÖRÜŞTEN ARKADAŞIMIZI KAZANIP BİRLİKTE YOL YÜRÜMEYİ YEĞLEYENLERDENİZ. ANCAK PARTİMİZİ BU KİŞİLERİN ASİMİLASYON VE TASFİYE ÇALIŞMALARINA BIRAKMAYACAK KADAR DA BİLGİLİ, BİRİKİMLİ, DONANIMLI VE KARAKTERLİYİZ.

İL BAŞKANLIĞI VE GENEL MERKEZDE YAPILAN GÖRÜŞMELERİMİZ SONUCUNDA, ÇEKMEKÖY ÖRGÜTÜNÜN GÖSTERMİŞ OLDUĞU TEPKİNİN HAKLI OLDUĞU ORTAYA ÇIKMAKLA BERABER, ÇÖZÜM ADINA HİÇ BİR ADIM ORTAYA KONULMAMIŞTIR. BİZLER SEÇİM ÇALIŞMALARI İÇİN KOLLARI SIVAMIŞ PLAN PROJELER ÜRETİRKEN KARŞI KARŞIYA KALDIĞIMIZ TABLO TÜM HEVESİMİZİ KURSAĞIMIZDA BIRAKMIŞ, BİZE AKLIMIZIN ERMEDİĞİ ERSE DE KABULLENEMEDİĞİ PAZARLIKLARIN YAPILDIĞINI GÖSTERMİŞTİR. BURADAKİ HİZMET AŞKI BİREYLERE, MALUM GÜÇLERE VEYA MAKAMLARA DEĞİL CUMHURİYET HALK PARTİSİNEDİR. ÖYLE Kİ BUGÜN YAŞANANLARI BÜYÜK BİR OYUNUN PARÇASI OLARAK GÖRMEKTE VE BU OYUNA ALET OLMAMA NOKTASINDA DİK DURUŞUMUZU SERGİLEMEKTE KARARLIYIZ. BİZLER MEVCUT HÜKÜMETİN VE UZANTILARININ DEĞİL CUMHURİYET HALK PARTİSİ’NİN HİZMETÇİLERİYİZ.

28 ŞUBAT GÜNÜ SEÇİM KURULUNA TESLİM EDİLEN SON LİSTELERDE DE PARTİ EMEKÇİSİ CUMHURİYET HALK PARTİLİLERİN YERİNE, ADAY ADAYLIĞI BİLE BULUNMAYAN  İNSANLARIN YAZILMASI ÜZERİNE,  MECLİS ÜYESİ ADAYLIKLARIMIZDAN ÇEKİLME KARARI ALMIŞ BULUNMAKTAYIZ.

PARTİMİZİN YÜZBİNLERCE ÜYESİNDEN BİRİLERİ OLARAK 30 MART 2014 DE ZAFERLE SONUÇLANACAĞINA İNANDIĞIMIZ İKTİDAR MÜCADELESİNDE, YÜREĞİMİZLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ. PARTİMİZE VE ÖRGÜTÜMÜZE DUYDUĞUMUZ SAYGI GEREĞİ MECLİS ÜYESİ ADAYLIĞINDAN İSTİFA ETTİĞİMİZ KAMUOYUNA DUYURULUR.

Süleyman BAYRAKTUTAN
Tacim Tanışman
Seval Alataş
Aynur Karataş
Osman Sert
Eyüp Tepe


Bu haber 805 defa okunmuştur.
HABER YORUMLARI


haber arşivi
ÇOK OKUNAN HABERLER
ANKETİMİZE KATILIN

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğer

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ